Avatar: The Last Airbender na nowych plakatach. Netflix prezentuje Aanga i Zuko w aktorskiej wersji

Filmy/seriale
2473V
Avatar The Last Airbender
Kajetan Węsierski | 19.11, 13:30

"Avatar: The Last Airbander" to zdecydowanie jedna z lepszych kreskówek ostatnich dekad. Choć zapewne znajdą się osoby, które nie zgodzą się z tą tezą, to biorąc pod uwagę powszechnie dostępne oceny, a także recenzje, można śmiało stwierdzić, że nie brakuje osób podzielających takie zdanie. Nic więc dziwnego, że nawet po latach od jej najlepszego okresu, pojawiają się próby budowania czegoś na bazie tak mocnej pozycji. 

Tym razem padło na Netflix, który przygotowuje aktorską adaptację serialu. Pierwszy zwiastun i potwierdzenie daty premiery dostaliśmy już jakiś czas temu, a teraz oczywiście pozostaje nam korzystać z kolejnych materiałów promocyjnych, którymi przez najbliższe tygodnie będziemy zapewne obsypywani. Zresztą - nie ma co się dziwić, jeśli weźmiemy pod uwagę, o jak dużym zainteresowaniu mówimy (szczególnie po sukcesie aktorskiego "One Piece"). 

Dalsza część tekstu pod wideo

W minionych dniach Netflix udostępnił w Internecie dwa plakaty promujące zbliżającą się dużymi krokami premierę - oba skupiają się na głównych bohaterach, którzy już od pierwszych epizodów będą pełnić sporą rolę w kształtowaniu opowieści. Mowa oczywiście o tytułowym Avatarze, Aangu, a także Zuko. Zerknijcie, jak prezentują się w wersji live-action i dajcie znać, co sądzicie! 

Avatar: The Last Airbander

Źródło: Comic Book

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper