Kraina Lodu 4 oficjalnie powstanie. Disney zapowiada odległy plan odnośnie do ich hitu

Filmy/seriale
3375V
Kraina Lodu 2 zawodzi? Pierwsze recenzje krytyków zwiastują gorszy film od poprzedniczki
Kajetan Węsierski | 19.11.2023, 09:30

Nie ma wątpliwości, że "Kraina Lodu" to jedna z największych marek ostatniej dekady, jeśli chodzi o Disneya. Szał, jaki zapanował na bohaterów animacji po premierze pierwszej części, był niemal historyczny. Dosłownie z każdej strony zasypywani byliśmy przedmiotami z Anną, Elzą czy Olafem. A sequel sprawił, że sytuacja w pewnym stopniu się powtórzyła. 

Informacje o trzeciej części nie było więc żadnym zaskoczeniem. Gdy Disney ogłosił, że powstanie kolejna odsłona "Frozen", wszyscy wzięli to raczej za pewnik. Wszak w momencie tak udanych dwóch premier i posiadając uniwersum, które można rozwinąć jeszcze na naprawdę wiele sposobów, dziwnym byłoby, aby z tego nie skorzystać. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Co jednak wyjątkowo interesujące - wytwórnia Myszki Miki patrzy dużo dalej. Zapowiedziano już bowiem, że "Frozen 4" także powstanie! Jest to sytuacja o tyle ciekawa, że przecież nie wiemy, jak dobrze przyjmie się trzecia część. Może to jednak oznaczać, że fabuła zostanie rozbita na dwie części, albo... Disney jest po prostu niesamowicie pewny tego, co obecnie powstaje w kontekście Krainy Lodu. 

Źródło: Comic Book

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper