Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.12.2014 19:30
Poznajcie bliżej tryb Evacuation z Evolve
481V

Poznajcie bliżej tryb Evacuation z Evolve

Evolve zadebiutuje na początku 2015 roku i z tego powodu deweloperzy z Turtle Rock Studios systematycznie wrzucają do Sieci nowe materiały z tej produkcji. Dzisiaj możemy zerknąć na starcia w trybie Ewakuacji.  

Przedstawiciele Turtle Rock Studios wiedzieli, że bieganie czterech łowców za bestią staje się w pewnym momencie monotonne. W tej sytuacji postanowiono stworzyć mini-kampanie, które składają się z pojedynków w trybie BO5 (do trzech wygranych, maksymalnie pięć spotkań).

W tej sytuacji walka nie jest nudna, ponieważ zawodnicy (niezależnie od wybranej strony) muszą wykonywać najróżniejsze misje – obrona jajek, niszczenie specjalnych miejsc, czy po prostu typowe miażdżenie rywali.

W trakcie pierwszych testów pojawiło się wiele negatywnych opinii, że gra jest uboga i nudzi, ale właśnie dzięki Ewakuacji gra może nabrać sporej świeżości i zdecydowanie ubarwić rozgrywkę.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że kolejna beta Evolve rozpocznie się już 15 stycznia – przez 4 dni gracze wypróbują dwie bestie, ośmiu łowców, dwanaście map oraz oczywiście tryb Ewakuacji. Kilka dodatkowych szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj.   

Źródło: YouTube

Tagi: 2K Games evolve gameplay turtle rock studios