Call of Duty: Modern Warfare 3 najchętniej kupowaną grą na PlayStation Store, Xbox Store i Steam

Gry
1450V
Call of Duty: Modern Warfare 3
Wojciech Gruszczyk | 10.11.2023, 18:34

Czy Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie wielkim sukcesem i gra zarobi miliony? Na konkretne dane musimy jeszcze zaczekać, ale pierwsi gracze chętnie kupują strzelankę i następnie logują się na serwery. Gra notuje świetną sprzedaż we wszystkich cyfrowych sklepach.

Call of Duty: Modern Warfare 3 mierzy się z krytyką graczy oraz mediów, najnowszy raport sugeruje prace nad grą w ekstremalnych warunkach, zawartość nie zachwyca szerokiej publiki, ale możemy mieć pewność, że gracze spędzają wolny czas na serwerach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak się jednak okazuje – Call of Duty: Modern Warfare 3 jest aktualnie najchętniej kupowaną grą w amerykańskim PlayStation Store (3. miejsce w Polsce), strzelanka w dwóch wersjach podbija amerykański Xbox Store (1. lokata w Polsce) oraz gracze najchętniej kupują tytuł na Steam (nie licząc Steam Decka).

Call of Duty: Modern Warfare III jest obecnie najlepiej sprzedającą się grą na PlayStation, Xbox i Steam.

Trudno powiedzieć, czy w najbliższych dniach otrzymamy konkretny raport od Activision lub Microsoftu, ale możemy śmiało założyć, że Call of Duty: Modern Warfare 3 zanotuje przynajmniej dobry wynik.

Jest to na pewno ciekawa sytuacja biorąc pod uwagę fakt, że Call of Duty: Modern Warfare 3 jest prawdopodobnie ostatnią odsłoną w serii, która nie zadebiutuje w Xbox Game Pass. Microsoft w następnych latach będzie mógł oferować strzelanki w swoim abonamencie.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: charlieINTEL

Komentarze (124)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper