Blue Beetle wkrótce trafi do HBO Max! Warner Bros. Discovery pozytywnie zaskakuje [Aktualizacja #1]

Filmy/seriale
1557V
Blue Beetle
Wojciech Gruszczyk | 10.11.2023, 15:28

Max (odpowiednik HBO Max ze Stanów Zjednoczonych) potwierdził datę premiery udostępnienia „Blue Beetle” na swoich serwerach. Jeśli tym razem nie będziemy świadkami wyjątkowej sytuacji, to opowieść w przyszłym tygodniu trafi do HBO Max.

Warner Bros. Discovery wrzuca filmy z DC do Max i HBO Max, więc mogliśmy mieć pewność, że w niedalekiej przyszłości „Blue Beetle” zawita na serwery obu usług. Produkcja nie pojawiła się na listopadowej liście streamingowych platform, ale właśnie otrzymaliśmy pozytywną wiadomość.

Dalsza część tekstu pod wideo

17 listopada „Blue Beetle” zadebiutuje na Max i wiadomość podało dalej HBO. Bardzo możliwe, że w tym samym czasie przygoda zostanie udostępniona jednocześnie na HBO Max – dotychczas byliśmy świadkami właśnie takiej sytuacji.

Jest superbohaterem, czy mu się to podoba, czy nie.

Film #BlueBeetle będzie dostępny 17 listopada w Max.

„Blue Beetle” zadebiutował w kinach w połowie sierpnia i choć opowieść zarobiła zaledwie 128,6 mln dolarów, to jednak została doceniona przez dziennikarzy (78% poleceń krytyków z serwisu Rottentomatoes) i widzów (średnia ocen na poziomie 92%).

„Blue Beetle” okazał się bardzo przyjemną opowieścią, która jest przedostatnim filmem aktualnego DC Extended Universe. W grudniu odbędzie się premiera „Aquaman i Zaginione Królestwo”, a następnie do głosu dojdzie James Gunn, który rozpoczął przygotowywanie zupełnie nowego uniwersum – pierwszy film zadebiutuje w 2025 roku.

[Aktualizacja #1]

Mamy potwierdzenie:

Zróbmy to! #BlueBeetle trafi do HBO Max już 17 listopada.   #HBOMax

Źródło: StreamOnMax

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper