Problemy Call of Duty: Modern Warfare 3 potwierdzone. Twórcy usunęli część map

Gry
2470V
Call of Duty: Modern Warfare 3
Wojciech Gruszczyk | 10.11.2023, 15:06

Już wczoraj pojawiły się niepokojące sygnały dotyczące respawnów w Call of Duty Modern Warfare 3. Niedogodności nie zostały naprawione przez premierową aktualizację, więc deweloperzy tymczasowo usunęli część lokacji z różnych trybów.

Od kilku godzin gracze na całym świecie mogą sprawdzać pełną zawartość Call of Duty Modern Warfare 3. Tryb multiplayer w głównej mierze opiera się na powracających lokacjach, ale deweloperzy nie dopracowali respawnów, więc zespół musiał interweniować.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy Call of Duty Modern Warfare 3 potwierdzili niedogodności, przez które gracze nie mogą cieszyć się pełną zawartością. W niektórych lokacjach zainteresowani nie mogli liczyć na normalną rozgrywkę, ponieważ po śmierci wracali do gry tuż obok przeciwników, więc zdecydowano się na odpowiednie działania.

Quarry, Rundown, Karachi czy też Scrapyard aktualnie nie są dostępne lub zostały całkowicie wycofane z różnych wariantów rozgrywki w Call of Duty Modern Warfare 3. Deweloperzy potwierdzili, że „niekorzystne respawny” wpływają na doświadczenie graczy, więc zdecydowano się tymczasowo usunąć lokacje.

Twórcy pracują już nad powrotem miejscówek, co bez wątpienia jest ważne, ponieważ gracze chcą od premiery cieszyć się pełną zawartością, a przynajmniej aktualnie jest to problematyczne.

Fani publikują wiele materiałów, które pokazują, jak duże problemy z respawnami oferuje aktualnie Call of Duty: Modern Warfare 3.

SPAWNY SĄ OBECNIE SZALONE!

Spawny wydają się być dobre w tej grze

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: IGN

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper