Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 27.12.2014 15:50
Platinum Games pracuje nad nowym projektem. To nie koniec Bayonetty
633V

Platinum Games pracuje nad nowym projektem. To nie koniec Bayonetty

Bayonetta 2 to w umysłach wielu produkcja, dla której skłonni byli wyruszyć do sklepu po swój egzemplarz WiiU. Akiko Kuroda i Yusuke Hashimoto z Platinum Games zapowiadają, że kolejna produkcja z ich stajni już powstaje.

Twórcy zakasali rękawy i kolejna gra studia znajduje się we wczesnej fazie produkcji. Kuroda zdradził, że jest to coś nowego, a na oficjalną zapowiedź i pierwsze szczegóły jeszcze poczekamy. Tytuł powstaje z jedną myślą przyświecającą deweloperom, tj. "chcę w to zagrać".

Choć nie jest to Bayonetta, Kuroda nie wykluczył, że w 2015 roku studio zapowie coś powiązanego z serią o wiedźmie. Nic dziwnego, że marka nie idzie w odstawkę. Recenzenci, tak jak gracze na całym świecie, pokochali drugą część Bagnetki, troszcząc się o kondycję WiiU na rynku.

Ciekawi mnie, co nowego ma studio w przygotowaniach oraz czym jest ta możliwa produkcja związana z marką Bayonetta. Jeżeli wydawcą ponownie będzie Nintendo, to warto mieć na uwadze, że pomimo faktu nieczęstego wydawania gier na WiiU, to wydają gry warte zrywania czapek z głów.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/12/26/bayonetta-2-developers-already-working-on-new-games-tease-future-of-bayonetta-series/

Tagi: akiko kuroda bayonetta Nintendo Platinum Games WiiU yusuke hashimoto