redakcja PPE redakcja PPE 26.12.2014 18:20
Po hakerskim ataku - wieści z frontu [ankieta]
5089V

Po hakerskim ataku - wieści z frontu [ankieta]

Wczoraj informowaliśmy o problemach usług PSN i Xbox Live, które padły ofiarami hakerskich ataków. Dzisiaj sytuacja powoli wraca do normy, aczkolwiek "powoli" jest tutaj kluczowym słowem. 

Świąteczny czas dla wieli graczy to idealny moment, aby w spokoju odpocząć od codziennego zgiełku i zrelaksować się przy ulubionych grach. Niestety staje się to problematyczne w momencie, gdy PSN i Xbox Live "leżą". Po ataku Lizard Squad do pracy ruszyli spece z Sony i Microsoftu, aby "ratować święta". Efekty na razie są przeciętne. 

Jak informuje dualshockers.com, obecnie usługa Xbox Live wróciła już do życia z wyjątkiem kilku aplikacja dostępnych na X360 i XOne. Gorzej ma się PlayStation Network, które wciąż ma problemy. Oficjalnie wiemy tylko tyle, że prace cały czas trwają. 

 

 

A jak sprawy mają się u Was? Gracie? Czekacie? Działa? Nie działa? Cóż, takich prezentów na święta raczej się nie spodziewaliśmy...

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/12/26/playstation-network-and-xbox-live-services-working-to-resolve-network-issues-following-christmas-outages/

Tagi: