Assassin's Creed Mirage z dużą aktualizacją. Ubisoft poprawia i upiększa grę

Gry
1786V
Assassin's Creed Mirage
Iza Łęcka | 07.11.2023, 13:21

Francuskie przedsiębiorstwo wciąż pracuje nad przygodą rozgrywającą się w Bagdadzie. Assassin's Creed Mirage otrzymało nową aktualizację, która eliminuje kolejne trudności i poprawia doświadczenie.

O godzinie 13:00 Ubisoft opublikował aktualizację 1.0.5 do najnowszej odsłony cyklu Assassin's Creed, która w zależności od platformy zajmuje od 2,83 do 5,79 GB. Nie mamy więc do czynienia z największym patchem, choć warto zwrócić uwagę na kilka istotnych bolączek, które poprawki rozwiązują.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ubisoft zareagował na prośby graczy i dodał opcję włączenia lub wyłączenia aberracji chromatycznej w Assassin's Creed Mirage. Twórcy poprawili animacje głównego bohatera, usunęli problem z nagrodami w sklepie, jak również przyjrzeli się usprawnieniom w w grafice. 

Deweloperzy zadbali o „Liczne ulepszenia wizualne środowiska, efektów wizualnych i broni”, usunęli błędy związane z nawigacją, animacją i interakcją postaci niezależnych. Pracowano także nad nienaturalnymi ruchami nóg Basima, renderowaniem postaci niezależnych w bliskiej odległości, a nawet wyeliminowaniem kłopotu związanego z wyświetlaniem się filmu po napisach końcowych.

Ubisoft dodał również opcję włączania/wyłączania muzyki w tle podczas wezwania do modlitwy, poprawił efekty dźwiękowe zwierząt oraz zajął się ogólną stabilnością Assassin's Creed Mirage.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Assassin's Creed Mirage.

Źródło: Ubisoft

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper