Wiedźmin Sirius zaprosi graczy do otwartego świata. Gra ma zaoferować bogate, słowiańskie historie

Gry (plotka)
16834V
Wiedźmin 3 - Netflix
Wojciech Gruszczyk | 06.11.2023, 17:44

CD Projekt w maju potwierdził problemy wśród twórców Wiedźmin Sirius, ale najwidoczniej zespół wrócił do pracy i potrzebuje kolejnych specjalistów. Najnowsze ogłoszenie o prace sugeruje opowieść w otwartym świecie.

W połowie roku CD Projekt zdecydował się pożegnać 29 deweloperów, ponieważ okazało się, że Wiedźmin rozwijany przez The Molasses Flood potrzebował pełnego odświeżenia. Gra przeszła reboot, ale najwidoczniej wszystko zmierza w odpowiednim kierunku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najnowsza oferta pracy dla Wiedźmin Sirius potwierdza, że gracze w tym wypadku trafią do dużego świata, w którym nie zabraknie przyjemnych elementów dla wiernych fanów opowieści przepełnionych motywem słowiańskości.

W nadchodzącej grze The Molasses Flood trafimy do świata, który będziemy mogli swobodnie eksplorować, a celem deweloperów jest stworzenie gry bogatej w rozgrywkę i gęste historie w „słowiańskim otwartym świecie” Wiedźmina.

Wiedźmin Sirius ma również skupić się na trybie sieciowym, ale przynajmniej aktualnie nie wiemy, czy produkcja zaoferuje graczom pełnoprawną kampanię.

Trudno jednak powiedzieć, kiedy Wiedźmin Sirius trafi na rynek. Deweloperzy prawdopodobnie skorzystają z wcześniej opracowanej zawartości, ale aktualnie nie znamy nawet wstępnej daty premiery.

Źródło: Gamerant

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper