The Invincible pokazuje swoje uroki i chwali się ocenami. Niezwyciężony na premierowym zwiastunie

Gry
1148V
playtest The Invincible
Wojciech Gruszczyk | 06.11.2023, 16:51

11 bit studios promuje The Invincible. Gra otrzymała premierowy zwiastun i gracze mogą zapoznać się z kilkoma nowymi ujęciami z przygody. Wydawca potwierdza dobre oceny produkcji, która właśnie debiutuje.

The Invincible to pierwsza gra na podstawie twórczości Stanisława Lema. Starward Industries otrzymało możliwość opracowania przygody i postanowiło zabrać graczy w ekscytującą podróż. Produkcja jest dostępna wyłącznie na PS5, XSX|S i PC.

Dalsza część tekstu pod wideo

The Invincible zebrał oceny na poziomie 72% i tak jak w zeszłym tygodniu wspominaliśmy – nie jest to przygoda dla każdego. Polacy opracowali bardzo klimatyczną opowieść, która jednak jest typowym symulatorem chodzenia, więc jeśli nie jesteście fanami gatunku, to retrofuturystyczny świat może nie być wystarczająco ciekawy, by spędzić w tytule kilka godzin.

11 bit studios potwierdza jednak, że The Invincible otrzymało między innymi oceny 9/10 od Windows Central czy też The Games Machine. Sporo w tym wypadku zależy od naszego podejścia do samych założeń rozgrywki.

Mam jednak wrażenie, że opublikowany materiał może zachęcić niezdecydowanych do przygody. 11 bit studios pokazuje kilka urokliwych ujęć z Niezwyciężonego i to właśnie ten świat może zachęcić do tytułu.

Przeczytajcie naszą recenzję The Invincible.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper