Overwatch 2 z nowym bohaterem. Powitajcie Maugę

Gry
989V
Overwatch 2 Mauga
Wojciech Gruszczyk | 03.11.2023, 19:22

Blizzard właśnie zaprezentował kolejnego bohatera zmierzającego do Overwatch 2. Twórcy tym razem zapewnią graczom nowego tanka, który będzie już 39 grywalnych bohaterem w strzelance. Postać trafi do gry za sprawą nadchodzącego sezonu.

Overwatch 2 trafił na rynek 4 października 2022 roku. Blizzard w tym wypadku zaskoczył, ponieważ zdecydował się na model biznesowy free-2-play. Gra została udostępniona za darmo, ale gracze mogą kupować kolejne skórki dla bohaterów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Blizzard zmierzył się z serią problemów i krytycznych komentarzy dotyczących Overwatch 2, ale deweloperzy nadal pracują nad rozbudową strzelanki. Fani mogą liczyć na nową zawartość, która właśnie została zaprezentowana.

Mauga to najnowsza propozycja Blizzarda dla fanów Overwatch 2. Bohater został zaprojektowany w taki sposób, by „przebijać się przez linię frontu i bić przeciwników w walce w zwarciu, dzierżąc dwa potężne karabiny, z których można strzelać indywidualnie lub jednocześnie”.

Mauga został pierwszy raz zaprezentowany na jednym z materiałów, a gracze od tego czasu prosili, by postać trafiła do zestawu bohaterów. Tank posiada „brutalny styl rozgrywki, który jest łatwy do nauczenia się i trudny do opanowania, ale daje mnóstwo frajdy!”.

Blizzard potwierdził wstępne szczegóły dotyczące planów na 2024 rok – gracze mogą liczyć na między innymi nowy tryb zatytułowany Clash, przebudowę lokacji oraz 3 nowych bohaterów.

W Clash drużyny walczą ze sobą o panowanie nad pięcioma punktami – wygrywa zespół, który przejmie wszystkie miejscówki. W trakcie zmagań niezbędne jest bronienie celów, a zarazem atakowanie wrogów. Twórcy szykują szereg tematycznych motywów – gracze mogą liczyć na między innymi mitologię egipską lub alternatywne uniwersum, w którym „bohaterowie i złoczyńcy zamieniają się rolami”.

Źródło: BlizzCon

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper