Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.12.2014 17:05
Los Santos vs. Los Angeles - czyli gdy gra chce dorównać rzeczywistości
5781V

Los Santos vs. Los Angeles - czyli gdy gra chce dorównać rzeczywistości

Produkcja Rockstar Games zachwyca graczy oraz dziennikarzy niemal z każdego zakątka globu. Twórcy przygotowali ciekawą fabułę i ubrali ją w wyjątkowy świat. Wielu miłośników produkcji sądzi, że to właśnie Los Santos jest głównym motorem napędowym tej pozycji. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem? To zobaczcie małe porównanie. 

Dzieło Rockstar Games już na poprzedniej generacji zachwycało. Twórcy ulepszyli a zarazem upiększyli swój projekt i postanowili zaoferować go kolejnym graczom.

Nie od dzisiaj wiadomo, że deweloperzy tworząc miasto do Grand Theft Auto V inspirowali się Los Angeles – w pozycji można znaleźć wiele miejsc, które mają swoje odpowiedniki w rzeczywistości. Z tego powodu jeden z hiszpańskich fotografów postanowił zerknąć na poszczególne miejsca w produkcji i porównać je z wirtualnymi wersjami.

Przedstawiciele R* wykonali fenomenalną pracę i ja już czekam na kolejne projekty tej ekipy... Patrząc na poniższe porównanie mam wrażenie, że na kolejnej generacji gry wideo mogą spotkać się z rzeczywistością. 

Tagi: grand theft auto v gta online porównanie grafiki rockstar games