DC Extended Universe na Netflix! 8 znanych filmów zmierza na platformę

Filmy/seriale
1973V
Man of Steel
Wojciech Gruszczyk | 01.11.2023, 16:33

Widzowie platformy Netflix już wkrótce będą mogli zapoznać się z produkcjami DC Extended Universe. Nie możemy jeszcze potwierdzić, że oferta będzie dostępna na całym świecie, ale jak widać... Warner Bros. Discovery chętnie dzieli się wielkimi opowieściami.

„The Flash” i „Blue Beetle” nie osiągnęły wybitnych wyników, a pierwsza z produkcji została już udostępniona w HBO Max. DC Extended Universe zostanie zamknięte przez grudniową premierę „Aquaman i Zaginione Królestwo”. W następnym kroku James Gunn rozpocznie budowanie nowego DC.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dość niespodziewanie Netflix właśnie ogłosił, że aż osiem filmów z DC Extended Universe pojawi się 1 grudnia na platformie streamingowego giganta. Wiadomość aktualnie została opublikowana wyłącznie przez główny (amerykański) oddział firmy, więc nie możemy mieć pewności, że tego samego dnia lista tytułów trafi do Polski – choć aktualnie poprzednie tytuły Warner Bros. Discovery jednocześnie były oferowane również w naszym kraju.

DC Extended Universe zapewnia dostęp do ciekawych historii – choć trzeba mieć świadomość, że nie wszystkie propozycje z tej listy są docenione przez szeroką publikę.

Man of Steel
Batman v. Superman
Suicide Squad
Wonder Woman
Justice League
Birds of Prey
Wonder Woman: 1984
The Suicide Squad 

Wybierz się w podróż przez DC Extended Universe, gdy te filmy trafią na Netflix 1 grudnia!

DC Extended Universe mierzyło się z wieloma własnymi problemami, ale James Gunn ma rozpocząć całe uniwersum od początku. Doświadczony reżyser i scenarzysta pracuje teraz nad „Superman: Legacy” – film ma otworzyć nowe DC, ale warto pamiętać, że opowieść trafi do kin dopiero 11 lipca 2025 roku.

Źródło: netflix

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper