Netflix przejmuje następny hit HBO! Widzowie od razu zobaczą wszystkie sezony

Filmy/seriale
152165V
Netflix logo
Wojciech Gruszczyk | 01.11.2023, 15:46

Widzowie platformy Netflix mogą zapoznać się z kolejną propozycją, która dotychczas była dostępna wyłącznie na HBO i HBO Max. Na serwerach pojawiły się wszystkie epizody serii „Sześć stóp pod ziemią”. Produkcja w swoim czasie cieszyła się ogromną popularnością.

Warner Bros. Discovery szuka oszczędności i korporacja sprzedaje swoje uznane serie zewnętrznym firmom. Po między innymi „Czystej krwi”, widzowie platformy Netflix mogą zapoznać się z „Sześć stóp pod ziemią”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dzisiaj wchodząc na Netflix zobaczycie wielką reklamę nowej propozycji, która została nawet oznaczona jako „HBO Original”. „Sześć stóp pod ziemią” zostało przygotowane w latach 2001-2005 i w tym czasie widzowie otrzymali dostęp do 5. sezonów składających się łącznie z 63. odcinków.

undefined

Serial zebrał 9 Nagród Emmy i był 43 razy nominowany, a także twórcy odebrali 3 Złote Globy (32 nominacje). „Sześć stóp pod ziemią” na przestrzeni lat było często chwalone przez widzów oraz dziennikarzy – najlepsze oceny otrzymało zakończenie, ponieważ 5. sezon jest polecany przez aż 97% krytyków z Rottentomatoes. W zasadzie jedynie 4. część (50%) nie sprostała oczekiwaniom, ale ogólnie serial jest chwalony przez wielu widzów.

„Sześć stóp pod ziemią” to następna duża propozycja, która dotychczas była dostępna na HBO lub HBO Max, a teraz trafiła na konkurencyjną platformę. Jak widać Warner Bros. Discovery nie ma nawet problemu ze sprzedażą swoich wielkich i autorskich hitów – dla części widzów oznaczenie „HBO Original” jest równoznaczne z dobrą rekomendacją.

Źródło: Netflix

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper