Call of Duty: Modern Warfare 3 zajmuje 149GB. Znamy wymagania sprzętowe na PC i godzinę startu rozgrywki

Gry
2575V
Call of Duty: Modern Warfare 3
Wojciech Gruszczyk | 30.10.2023, 20:54

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare 3 przedstawili ostateczne szczegóły dotyczące rozgrywki na PC. Pierwsi gracze zapoznają się z tytułem już w tym tygodniu, więc deweloperzy przedstawili ostateczne konkrety na temat wymagań sprzętowych.

Już wcześniej informacje dotyczące rozmiaru gry pojawiły się na serwerach PlayStation, a następnie konkrety dotyczące produkcji zostały ujawnione przez deweloperów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Autorzy Call of Duty: Modern Warfare 3 skupili się na temacie rozgrywki na PC – wstępne pobieranie kampanii rozpocznie się 1 listopada o godzinie 17:00. Fabuła zostanie udostępniona 2 listopada o 18:00.

W przypadku rozgrywki multiplayer, pre-load rozpocznie się 8 listopada o 17:00, a start rozgrywki zaplanowano na 10 listopada godzinę 5:00.

Deweloperzy ujawnili także pełne wymagania na komputerach osobistych – firma oferuje „minimalną specyfikację tylko dla trybu multiplayer” i w tym wypadku wystarczy PC z Intel Core i3-6100, GeForce GTX 960 z 8GB pamięci RAM, ale... jednocześnie deweloperzy podkreślają, by gracze instalowali grę na dysku SSD.

Standardowo jeśli będziecie chcieli zagrać na wysokich ustawieniach, to musicie posiadać przykładowo Intel Core i7-8700K, GeForce RTX 3080 oraz 16GB pamięci RAM.

Tryb multiplayer zajmuje 79GB (rozgrywka MP i COD HQ), ale pełna wersja Call of Duty: Modern Warfare 3 wymaga aż 149GB.

undefined

Dla przypomnienia sprawdźcie także zwiastun prezentujący grę na PC:

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: callofduty

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper