2 gry za darmo na GOG, a dodatkowo polski sklep szykuje God of War i kolekcję Uncharted

Gry
20240V
God of War wkurzony Kratos
Wojciech Gruszczyk | 30.10.2023, 16:11

GOG rozbudowuje swoją ofertę o następne gry PlayStation. W bibliotece sklepu CD Projektu znajdziecie już Horizon Zero Dawn oraz Days Gone, a teraz nadszedł czas na God of War oraz kolekcję Uncharted. Jednocześnie możemy zgarnąć dwie gry za darmo.

Sony coraz śmielej przekonuje się do rynku PC. Firma systematycznie wrzuca swoje gry na Steam oraz do Epic Games Store, ale jak widać w ostatnim czasie PlayStation chętnie oferuje także kolejne gry na GOG-u.

Dalsza część tekstu pod wideo

GOG aktualnie oferuje w dobrych cenach Horizon Zero Dawn w kompletnym wydaniu (55,79 zł ze 169 zł) oraz Days Gone (72,29 zł ze 219 zł), a już wkrótce oferta zostanie rozbudowana o God of War oraz Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. W tym drugim zestawie znajdują się dwie przygody – Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.

To jednak nie koniec dobrych informacji, ponieważ GOG wciąż kontynuuje wielką promocję i oferuje teraz dostęp do dwóch gier za darmo – Battlevoid: Harbinger (kosmiczna symulacja, „w większości pozytywne” recenzje na Steam”) oraz The Whisperer (napędzana historią przygodówka point-and-click, „w większości pozytywne” oceny na platformie Valve) są dostępne za darmo.

Jak widać Polacy systematycznie oferują graczom nowe produkcje za darmo, a jednocześnie zachęcają do swoich ofert kolejnymi promocjami i dorzucają ciekawe gry od największych producentów.

Źródło: Informacja prasowa - GOG / Pepper.pl

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper