Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2014 20:14
Dwuosobowe starcia na pierwszym zwiastunie JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven
749V

Dwuosobowe starcia na pierwszym zwiastunie JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven

W trakcie Jump Festa 2015 przedstawiciele Bandai Namco zaprezentowali kolejną grę w uniwersum JoJo’s Bizarre Adventure. Gra z podtytułem Eyes of Heaven pozwoli zainteresowanym wziąć udział w dwuosobowych walkach, które przypominają ostatnie odsłony Naruto. 

Twórcy postanowili w wyraźny sposób zmienić formułę rozgrywki w uniwersum JoJo’s Bizarre Adventure. Tym razem gracze wskoczą na areny 3D, na których będą biegać w dwuosobowych zespołach. Jest to znacząca zmiana, ponieważ jeszcze w tym roku mieliśmy okazję zapoznać się z All-Star Battle, które oferowało graczom walki na płaszczyźnie 2,5D.

Po tej znaczącej ewolucji gra będzie przypominać ostatnie odsłony Naruto. Dodatkowo do starć dołączyli kolejni wojownicy, więc teraz możemy mieć pewność, że w dniu premiery pojawi się mnóstwo porównań do wspomnianej serii.

Gra zadebiutuje już w przyszłym roku w Japonii – aktualnie nie otrzymaliśmy informacji dotyczących wydania na Zachodzie.

Źródło: http://www.eventhubs.com/news/2014/dec/21/its-no-longer-25d-fighting-game-jojos-bizarre-adventure-eyes-heaven-indeed-being-developed-cyberconnect2/

Tagi: