Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2014 16:05
Kolekcjonerzy szykujcie gotówkę - replika maski Batmana i figurka Harley Quinn do kupienia
2419V

Kolekcjonerzy szykujcie gotówkę - replika maski Batmana i figurka Harley Quinn do kupienia

Kolekcjonowanie jakichkolwiek gadżetów to hobby dla osób z grubym portfelem. Niektóry limitowane edycje potrafią nawet kosztować kilka tysięcy dolarów. Dzisiaj pragniemy Wam przedstawić dwie figurki, którymi na pewno zainteresują się miłośnicy Nietoperza. 

Firma Triforce postanowiła przedstawić oficjalną replikę maski Batmana z Batman: Arkham Origins, która dodatkowo jest podświetlona przez światła. Ten element ma wywołać wrażenie, że wdzianko Nietoperza unosi się w powietrzu. Taka limitowana zabawka trafi wyłącznie do 500 kolekcjonerów, którzy znajdą w portfelu około 2949 zł (850 dolarów).

Gracze o mniejszych dochodach mogą zamówić figurkę Harley Quinn (zdjęcie w galerii) – jest to oficjalny gadżet z kolekcji DC, który trafi do sklepów 15 kwietnia. Kobieta Jokera została wyceniona na około 86 zł (24,99 dolarów).

Kolekcjonowanie to bardzo drogie hobby i tylko nieliczni pozwolą sobie na maskę Nietoperza. Z drugiej strony – Harley prezentuje się także bardzo atrakcyjnie! ;)

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/12/21/triforces-batman-arkham-origins-cowl-full-scale-replica-statue-will-set-you-back-850/

Tagi: batman: arkham knight edycja kolekcjonerska figurka Rocksteady Studios Warner Bros.