Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2014 15:33
Ewolucja Nathana Drake’a, czyli im starszy facet tym piękniejszy
2519V

Ewolucja Nathana Drake’a, czyli im starszy facet tym piękniejszy

Uncharted 4: A Thief's End odbędzie się kilka lat po wydarzeniach z Uncharted 3: Oszustwo Drake'a i twórcy w dość wyraźny sposób chcą zaakcentować zmiany u głównego bohatera serii. Drake będzie starszy i upływ lat ma zostać w odpowiedni sposób zaprezentowany na jego ciele. 

Przed Wami oficjalne materiały przedstawione przez Naughty Dog, na których z łatwością zauważycie zmiany u głównego bohatera serii Uncharted. Drake jest starszy, a na jego pięknej buźce można dostrzec lata ekstremalnych misji.

Prace zostały przygotowane przez Franka Tzenga, który od 9 miesięcy pracuje nad Uncharted 4: A Thief's End i co ciekawe nad „niezapowiedzianą grą AAA”. Patrząc na wcześniejszą wiadomość, w której wspominaliśmy o pracach nad The Last of Us 2, możemy obstawiać, że artysta przygotowuje właśnie ten projekt.

Dla twórców postać bohatera serii Uncharted jest niezwykle istotna  – wcześniej otrzymaliśmy pierwsze zdjęcia Drake’a (dzisiejsza galeria przedstawia nowe zdjęcia oraz niektóre z tych fotek w lepszej rozdzielczości) oraz dowiedzieliśmy się, że postać będzie posiadać aż 800 animacji twarzy.

Tagi: grafiki koncepcyjne Naughty Dog uncharted 4: a thief's end