Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.12.2014 08:17
Microsoft ma gest: darmowy miesiąc Xbox Live Gold dla właścicieli kolekcji Halo!
869V

Microsoft ma gest: darmowy miesiąc Xbox Live Gold dla właścicieli kolekcji Halo!

Twórcy Halo: The Master Chief Collection nie stanęli na wysokości zadania, serwując nam niedopieszczony kod sieciowy przygód Master Chiefa. Na szczęście wprowadzono już ważny patch, a niedawno dowiedzieliśmy się, że w zamian za pewne niedogodności otrzymamy za darmo remaster kampanii z Halo: ODST. Okazuje się jednak, że to tylko początek atrakcji dla graczy.

Bonnie Ross z Microsoftu zapowiedział na oficjalnej stronie Xbox.com, że osoby, które zakupiły Halo: The Master Chief Collection otrzymają w ramach rekompensaty za nieodpowiednio działający tryb sieciowy kilka bonusów. Najważniejszym prezentem jest tutaj 1 darmowy miesiąc subskrypcji Xbox Live Gold. Oprócz tego firma rozdaje "ekskluzywne awatary oraz tabliczki z imionami do wykorzystania w grze".

Kto otrzyma darmowy miesiąc z Xbox Live Gold? Gracze, którzy zalogowali się online w Halo: The Master Chief Collection w dniach 11 listopada-19 grudnia.

Oprócz wspomnianej darmowej kampanii Halo 3: ODST gracze, którzy skusili się wcześniej na zakup Halo: The Master Chief Collection dostaną również za darmo mapę "Relic" do Halo 2: Anniversary.

Na darmowy miesiąc Xbox Live Gold możemy liczyć w połowie stycznia 2015 r. Microsoft zaznaczył, byśmy sprawdzali komunikaty w konsoli, bo przez ten kanał zostanie nam wysłany kod na darmową subsrypcję. Kampania oraz mapa Relic dostępna będzie na wiosnę 2015 r.

Za informację dziękuję Radesito i Adorian.

Źródło: http://news.xbox.com/2014/12/games-halo-thank-you-to-our-fans

Tagi: gest Halo: The Master Chief Collection Microsoft xbox live gold za darmo