Radosław Wasilewski Radosław Wasilewski 19.12.2014 20:42
GTA: Chinatown Wars w końcu na urządzeniach z Androidem
1402V

GTA: Chinatown Wars w końcu na urządzeniach z Androidem

Cierpliwi po latach wyczekiwania nareszcie doczekali się konwersji jednej z najciekawszych odsłon serii GTA. Tytuł od dziś dostępny na urządzeniach mobilnych z systemem Android.

Rockstar kolejny raz zaskakuje i nie zapomina o posiadaczach najbardziej popularnego systemu mobilnego. Po przeszło 5 latach od premiery Grand Theft Auto: Chinatown Wars na konsoli NDS tytuł trafia na urządzenia z Androidem oraz Amazon Kindle Fire. Oprócz ulepszonej oprawy graficznej dostaniemy także wsparcie dla rozdzielczości szerokoekranowej czy możliwość podłączenia dodatkowego kontrolera. Rockstar zaręcza, że gra będzie wyśmienicie działać na każdym wspieranym tablecie, smartfonie oraz urządzeniach jak Google Nexus Player czy Amazon Fire TV. Update otrzymała także wersja dla urządzeń z iOSem.

 

Grę można nabyć za cenę 21 zł bez grosika z tego miejsca. Dla przypomnienia Grand Theft Auto: Chinatown Wars wyszło w 2009 roku na NDSie, żeby po pół roku wylądować na PSP, a na początku 2010 roku na urządzeniach z systemem iOS. Gra nie odniosła zbyt wielkiego kasowego sukcesu mimo, że to najwyżej oceniana gra na NDS i druga najwyżej oceniana na pierwszej przenośnej konsoli Sony.

 

 

Źródło: http://www.rockstargames.com/newswire/article/52368/grand-theft-auto-chinatown-wars-updated-for-ios-and-now

Tagi: grand theft auto: chinatown wars gta android gta chinatown wars