Spider-Man 3 może być „epicki”. Reżyser wspomina o grze i szykuje graczy na atrakcje

Gry
3142V
Spider-Man 2 Venom
Wojciech Gruszczyk | 23.10.2023, 18:08

W weekend gracze otrzymali szansę zapoznania się z najnowszą produkcją Insomniac Games. Twórcy jednak nie kryją możliwości opracowania następnej gry i Bryan Intihar wspomniał pierwszy raz o Spider-Manie 3. Twórcy najwidoczniej mają plany, by zrealizować następną przygodę.

Zakończenie Spider-Mana 2 jest bardzo otwarte i deweloperzy mają możliwość zrealizowania kilku ciekawych wątków. Możemy mieć pewność, że Insomniac Games ma plany na zrealizowanie nawet Spider-Mana 3, ponieważ o grze wspomniał reżyser Spider-Mana 2.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nie możemy aktualnie liczyć na konkretną zapowiedź, ale Bryan Intihar podczas podcastu Friends Per Second zasugerował, że w zasadzie ma już plan na Spider-Mana 3. Twórca porównał gry z przygodami z Marvel Cinematic Universe:

Jeśli Spider-Man 1 i Miles Morales były jak nasz „Iron Man”, a Spider-Man 2 był jak „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, to dokąd, logicznie rzecz biorąc, zmierzamy? Myślę, że byłoby to dość epickie. Ale wiesz, zobaczymy.

Łatwo tutaj dostrzec ciekawą sytuację – jeśli „Iron Man” to prawdziwy początek MCU, a „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” możemy uznać za jedną z najlepszych produkcji z filmowego uniwersum Marvela, to przed nami... odpowiednik „Avengers: Koniec gry”?

Jak wiadomo Insomniac Games będzie teraz finalizować prace nad przygodą Wolverine'a, która podobno może trafić na rynek nawet w 2024 roku. Aktualnie jednak Insomniac Games oraz Sony nie rozpoczęły konkretnej promocji gry.

Nawet jeśli Spider-Man 3 ma powstać, to deweloperzy będą potrzebować przynajmniej 3-5 lat na zrealizowanie przygody, więc tytuł mógłby trafić na rynek pod sam koniec generacji.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (78)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper