Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2014 20:52
Bohaterowie, ataki i długie łapy - nowa galeria z One Piece: Pirate Warriors 3
1747V

Bohaterowie, ataki i długie łapy - nowa galeria z One Piece: Pirate Warriors 3

Japończycy w marcu zapoznają się z najnowszą opowieścią ekipy Słomianego Kapelusza. Nie możecie się doczekać tej produkcji? Zerknijcie na kilka ładnych screenów.  

Fani serii nawet na tych zrzutach ekranu zauważą znaczącą różnice w grafice względem poprzednich odsłon. Bohaterowie prezentują się lepiej i możemy w tej sytuacji mieć nadzieję, że deweloperzy przygotowują swoje dzieło na nowym silniku graficznym. Będzie to pierwsza część produkcji z tego uniwersum, która zadebiutuje na konsoli ósmej generacji, więc gracze mogą oczekiwać poprawionej oprawy wizualnej.

Na materiałach zobaczycie znanych bohaterów, którzy prezentują swoje ataki. Jak zawsze w tle można zauważyć mnóstwo podobnych rywali – taki urok gatunku.

Zapewne konkrety otrzymamy w najbliższy weekend – deweloperzy z Omega Force zapowiedzieli swoje przybycie na Jump Festa 2015. Miejmy nadzieję, że autorzy przygotowali porządny zwiastun i soczyste fragmenty rozgrywki – w końcu premiera odbędzie się już w marcu, więc należy w odpowiedni sposób promować swoje dzieło. 

Tagi: Bandai Namco galeria Omega Force One Piece: Pirate Warriors 3 screeny