Spider-Man 2 – jak włączyć polski język w grze? PlayStation Polska przygotowało poradnik

Gry
2962V
Spider-Man 2 polski język
Wojciech Gruszczyk | 20.10.2023, 17:31

PlayStation Polska nagrało materiał, który może okazać się przydatny dla graczy zainteresowanych poznaniem kolejnej przygody Insomniac Games w polskiej wersji językowej. Rodzimy oddział PlayStation podkreśla dwa bardzo ważne szczegóły. 

PlayStation Polska od lat dba o rodzimą lokalizację we wszystkich najważniejszych grach wydawanych na konsole PlayStation. Spider-Mana 2 możemy oczywiście poznać z polskim dubbingiem, ale przed rozpoczęciem rozgrywki warto zobaczyć poniższy materiał. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Na dobry początek posiadacze PlayStation 5 powinni ustawić polski język w menu konsoli, a następnie zainteresowani muszą pobrać aktualizację – na płycie znajduje się audio z angielskim i japońskim dubbingiem. Jeśli jednak ściągniecie patch, to otrzymacie dostęp do gry z polskimi głosami. W przypadku wydania fizycznego należy pobrać 39,1GB.

W tym miejscu pojawia się jednak bardzo ważny szczegół – gracze (przynajmniej aktualnie) nie mogą zmieniać języka po rozpoczęciu rozgrywki. Twórcy prawdopodobnie dodają tę opcję w przyszłości, jednak przynajmniej aktualnie, gdy rozpoczniecie opowieść po angielsku, to będziecie musieli grać w tym języku do końca historii.

W tej sytuacji lepiej dobrze zaplanować wieczorną sesję – na początku pobierzcie aktualizację, później rozpoczynajcie zabawę, bo bez ściągnięcia patcha możecie napotkać na problem.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper