Edycja Kolekcjonerska Spider-Mana 2 robi wrażenie. Sony przygotowało świetny zestaw

Gry
2757V
Spider-Man 2 Edycja Kolekcjonerska
Wojciech Gruszczyk | 20.10.2023, 20:36

Pierwsi gracze odbierają od kurierów lub ze sklepów wielkie pudełko z najnowszą pozycją Insomniac Games. Sony zadbało o efektowną figurkę, która świetnie prezentuje się obok odświeżonego PlayStation 5.

Spider-Man 2 jest już dostępny na całym świecie. Jest to najnowsza produkcja PlayStation Studios i Sony kolejny raz w przypadku swojej gry first-party pomyślało o przygotowaniu dużego zestawu. Gracze za 1149 zł mogą kupić edycję kolekcjonerską.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najnowsza przygoda Insomniac Games zbiera fantastyczne oceny, więc pewnie wielu graczy chętnie postawi zestaw w swoich biurach czy też salonach. W pakiecie klienci otrzymają 48-cm figurkę prezentującą starcie pomiędzy Peterem Parkerem, Milesem Moralesem i Venomem, steelbook, cyfrowe dodatki oraz kod na grę w Edycji Deluxe.

Zdecydowanie najważniejszym punktem zestawu jest figurka, która w świetny sposób prezentuje skalę – w samej opowieści gracze mają kilkukrotnie okazję doświadczyć rozmiaru Venoma. Postać dosłownie rośnie na naszych oczach, co zostało świetnie pokazane nawet w samej fabule.

Figurka prezentująca Petera Parkera i Milesa Moralesa będzie bez wątpienia ozdobą kolekcji wiernych fanów Spider-Mana – świetnie bohaterowie wyglądają obok odświeżonego PlayStation 5. Jak wiadomo Sony przygotowało specjalne panele, które upiększają wygląd konsoli japońskiej korporacji.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper