Spider-Man 2 otrzyma zaskakujący spin-off? Insomniac Games może spełnić marzenia wielu fanów

Gry
3743V
Spider-Man 2 recenzja
Wojciech Gruszczyk | 20.10.2023, 13:24

Od dzisiaj gracze mają okazję zapoznać się ze Spider-Manem 2, ale możemy mieć pewność, że Insomniac Games ma w planach kolejne przygody. Jon Paquette zasugerował zaskakujący spin-off, który na pewno zostałby ciepło przyjęty przez wielu graczy.

Zakończenie Spider-Mana 2 jest bardzo otwarte, a twórcy mają opcję, by przygotować duże, fabularne rozszerzenie, przygodę podobną do Spider-Man Miles Morales lub nawet pełnoprawną kontynuację. Jon Paquette jednak zasugerował, że deweloperzy mogą opracować zupełnie inny spin-off.

Dalsza część tekstu pod wideo

Starszy dyrektor narracji z Insomniac Games rozmawiał z redakcją Insider o premierze Spider-Mana 2 i deweloper wspomniał, że chciałby, by właśnie debiutująca przygoda zapewniła graczom „jedną z najlepszych historii o Venomie”.

Chcę, żeby to była jedna z najlepszych historii o Venomie, jakich kiedykolwiek doświadczyliście. Zobaczymy, co powiedzą recenzenci.

Przedstawiciel Insomniac Games w trakcie rozmowy zasugerował, że to właśnie Venom mógłby otrzymać swoją własną historię – aktualnie twórcy skupili się na Spider-Manie 2 i jego przygodzie, ale... studio czeka na opinie społeczności.

Więc, oto co robimy. Skupiamy się na "Spider-Manie 2", a to, co [następnie – przyp. red.] zrobimy, to poczekamy, by zobaczyć, jak zareagują fani. Będziemy słuchać fanów i zadamy sobie pytanie: 'Dobra, czego naprawdę chcą fani? Porozmawiamy o różnych rzeczach, gdy wszyscy będziemy mieli czas na odpoczynek i wakacje.

Jon Paquette dodał, że w przypadku Venoma deweloperzy na początku sprawdzili wszystkie komiksy, by następnie... wrzucić bohatera do ich serii. Studio nie chciało stworzyć „klasycznej” wersji postaci, co w moim odczuciu w znakomity sposób zostało przedstawione w grze.

Jest tam tak bogaty wszechświat i jest wiele rzeczy, które zrobiły komiksy. Staraliśmy się wziąć to wszystko pod uwagę, a następnie zapomnieć i pomyśleć o tym, co byłoby najlepsze dla naszych postaci i naszej serii.

Nie chcę za daleko wchodzić w szczegóły, ale Venom w samej przygodzie Spider-Mana 2 ma bardzo szczególne miejsce i czytając słowa Jona Paquetty mam wrażenie, że deweloperzy specjalnie podjęli kilka decyzji, by móc się przekonać, co gracze będą myśleć o takim spin-offie.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (77)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper