Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia olbrzymim sukcesem. Znamy ceny gry i oglądamy klimatyczny zwiastun

Gry
21103V
Wiedźmin Path of Destiny
Wojciech Gruszczyk | 19.10.2023, 16:23

CD Projekt RED zachęca graczy do Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia, ale okazuje się, że produkcja już osiągnęła pierwszy sukces. Twórcy w zaledwie 4 minuty i 37 sekund zebrali potrzebne pieniądze na zrealizowanie gry.

Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia to karcianka opracowana przez twórcę Wiedźmin: Stary Świat – poprzednia produkcja zebrała ponad 6,8 mln euro na serwisie Kickstarter oraz ponad 6,9 mln złotych na Zagramw.to (TUTAJ nasza recenzja) i jak widać najnowszy projekt również cieszy się wielkim zainteresowaniem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Łukasz Woźniak potrzebował zaledwie 75 tysięcy dolarów na zrealizowanie gry, która jednak posiada już na koncie ponad 320 tysięcy dolarów. Dosłownie w każdej minucie pojawiają się kolejni chętni, którzy interesują się tytułem i decydują się kupić przygodę.

Standardowe wydanie Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia zostało wycenione na 55 dolarów, ale gracze mogą zapłacić 85 dolarów za wydanie Deluxe. Zbiórka na Gamefound dopiero się rozpoczęła, ale możemy mieć pewność, że w najbliższych dniach autor będzie prezentować kolejne elementy, które trafią do klientów zainteresowanych przygodą.

Jeśli dzisiaj zdecydujecie się kupić Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia, to otrzymacie dodatkową postać – Geralta z Płotką. W normalnej sytuacji postać będzie dostępna za 12 dolarów.

Z okazji rozpoczęcia zbiórki, Go On Board opublikowało zwiastun, który może zachęcić szeroką publikę do Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia.

Źródło: gamefound

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper