Call of Duty: Modern Warfare 3 na świetnym zwiastunie. Activision zachęca do wczesnego dostępu

Gry
1280V
Call of Duty: Modern Warfare 3 Wszyscy jesteśmy żołnierzami
Wojciech Gruszczyk | 19.10.2023, 16:41

Po dwóch weekendach testów, nadszedł czas na kolejny etap promocji Call of Duty: Modern Warfare 3. Activision opublikowało zwiastun z aktorami, na którym możemy zobaczyć miejscówkę, gdzie spotkają się gracze Call of Duty.

Czy Call of Duty: Modern Warfare 3 odniesie sukces? Dzisiaj trudno odpowiedzieć na to pytanie, ale nawet najnowszy zwiastun podkreśla ważny aspekt gry – strzelanka zaoferuje graczom wiele powracających lokacji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zwiastun „Lobby” podkreśla istotę rozgrywki w zespole, a także wykorzystywania wykorzystywania różnorodnych strojów w grze. Call of Duty: Modern Warfare 3 zapewni graczom szereg skórek, a zainteresowani będą mogli nawet przenieść swoje fatałaszki z poprzedniej odsłony – twórcy pierwszy raz w historii serii zdecydowali się na taki ruch.

Na końcu materiału nie tylko widzimy krótki fragment z samej rozgrywki, ale Activision zaprasza graczy na wcześniejszy dostęp – Call of Duty: Modern Warfare 3 zadebiutuje 10 listopada, ale klienci mogą otrzymać wcześniejszy dostęp do kampanii.

Już w zeszłym roku Activision zdecydowało się zaoferować graczom fabularną historię przed oficjalnym debiutem, opcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i propozycja powróciła. Już wkrótce gracze będą mogli poznać opowieść.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper