Spider-Man 2 bez Nowej Gry+ na premierę, ale twórcy mają dobrą wiadomość dla fanów IP

Gry
1252V
Spider-Man 2 Venom
Wojciech Gruszczyk | 19.10.2023, 15:53

Insomniac Games potwierdziło pozytywną wiadomość dla fanów Petera Parkera i Milesa Moralesa – choć w dniu premiery Spider-Man 2 nie otrzyma trybu Nowa Gra+, to jednak prace nad nową zawartością trwają i już wkrótce pliki trafią do klientów.

Spider-Man 2 to najwyżej oceniana gra w katalogu PlayStation 5 z 2023 roku. Sony zaoferowało graczom kilka ciekawych tytułów first-party, ale to przygoda Insomniac Games może pochwalić się najlepszym rezultatem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Już wcześniej prezentowaliśmy sam początek opowieści z gry Insomniac Games, na którym możecie posłuchać polskiego dubbingu, ale przed zainteresowanymi rozbudowana przygoda w wielkim świecie pełnym atrakcji. 

Deweloperzy postanowili odpowiedzieć na powtarzające się pytanie i potwierdzono ważny szczegół – Spider-Man 2 w dniu premiery nie otrzyma trybu Nowej Gry+, ale zawartość powinna trafić do graczy jeszcze w 2023 roku. 

Nie - pracujemy nad aktualizacją dla tej funkcji, ale nie pojawi się ona w dniu premiery.

James Stevenson wspomniał, że trwają prace nad nowymi atrakcjami, które powinny wylądować w grze jeszcze w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Na więcej szczegółów musimy zaczekać.

Warto przypomnieć, że ukończenie Spider-Mana 2 zajmuje około 16 godzin, ale w tym czasie poznacie dopiero samą historię. Deweloperzy przygotowali całą masę atrakcji, które znacząco rozbudowują ten czas.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper