Spider-Man 2 na rozgrywce z polskim dubbingiem. Zobaczcie początek historii

Gry
1256V
Spider-Man 2 - początek historii
Wojciech Gruszczyk | 19.10.2023, 13:35

Już jutro odbędzie się premiera Spider-Mana 2. Jeśli chcecie się przekonać, jak wygląda i jak brzmi gra w polskiej wersji językowej, to możecie sprawdzić najnowszy gameplay. To sam początek opowieści.

Spider-Man 2 to jedna z najlepiej ocenianych gier 2023 roku. Trzeba mieć świadomość, że od początku roku debiutują na rynku znakomite tytuły, ale przygoda Petera Parkera i Milesa Moralesa nie zawodzi – gracze mogą liczyć na rozbudowaną i ciekawa historię.

Dalsza część tekstu pod wideo

Insomniac Games opracowało historię na ponad 15 godzin i kolejny raz produkcja doświadczonego studia PlayStation rozpoczyna się w naprawdę efektowny sposób – jeśli zamierzacie jutro grać w tytuł, to możecie odpuścić sobie oglądanie filmu.

Materiał może pokazać niezdecydowanym, czy warto zainteresować się kolejną ekskluzywną grą zmierzającą wyłącznie na PlayStation 5. Na dobry początek Insomniac Games zadbało o ciekawy wątek i efektowną scenę walki – w samej historii natraficie jeszcze na kilka podobnych wydarzeń.

Muszę na pewno podkreślić, że to sam wstęp do gry, ale nie obawiajcie się gigantycznych spoilerów. Najlepsze dopiero przed nami, ponieważ do Nowego Jorku nadciągają przeciwnicy, z którymi Peter Parker i Miles Morales będą musieli mierzyć się przez całą opowieść.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Własne

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper