Gothic Classic z ulepszeniami. Gra otrzymała pierwszy patch od premiery

Gry
3185V
Gothic 1 Remake
Wojciech Gruszczyk | 16.10.2023, 18:56

Gothic trafił na Nintendo Switcha, ale deweloperzy natrafili na kilka błędów, którymi zdecydowano się zająć. Studio opublikowało pierwszy patch – dzięki ulepszeniom gra będzie działać lepiej na małej platformie Nintendo.

Gothic Classic zadebiutował na rynku pod koniec września, a w międzyczasie wydawca zapowiedział wrzucenie na rynek Gothic 2 Classic. Pakiet z fabularnym dodatkiem zostanie zaoferowany graczom pod koniec listopada.

Dalsza część tekstu pod wideo

Po dwóch tygodniach od premiery, Gothic Classic otrzymał pierwszą aktualizację, co może być dla wielu graczy niespodzianką – w końcu pierwowzór trafił na rynek w marcu 2001 roku i deweloperzy mieli naprawdę sporo czasu na usprawnienie przygody.

Gothic Classic otrzymał pierwszy patch, który wprowadza szereg poprawek oraz ulepszeń – deweloperzy naprawili błąd z unoszącymi się i chodzącymi w powietrzu bohaterami niezależnymi, usprawniono bieganie, zdecydowano się na poprawki w interfejsie użytkownika, dopracowano walkę za pomocą łuku, krwawienie ma się teraz dobrze wyświetlać, a nawet deweloperzy natrafili na buga, przez którego nie dało się ukończyć jednego z zadań. Twórcy dopracowali lokalizacje, wyświetlanie deszczu czy też zajęto się skalowanie obrazu w różnych trybach.

Wszystkie poprawki znajdziecie TUTAJ – jak widać przeniesienie przygody na mały ekran Nintendo wiązało się z kilkoma nowymi błędami, a jednocześnie deweloperzy wykorzystali okazję, by poprawić wcześniej występujące w grze bugi.

Źródło: THQ Nordic

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper