Suicide Squad: Kill The Justice League z wielkimi zmianami? Gra ma zaoferować pełną rozgrywkę solo

Gry (plotka)
2062V
Suicide Squad: Kill the Justice League.
Wojciech Gruszczyk | 16.10.2023, 13:57

Premiera Suicide Squad: Kill The Justice League została opóźniona kilka miesięcy temu i produkcja trafi na rynek dopiero na początku 2024 roku. Jeśli najnowszy przeciek zostanie potwierdzony, to deweloperzy odrobili zadanie domowe, by zaoferować graczom produkcję single-player.

Suicide Squad: Kill The Justice League to najnowsza propozycja autorów serii Batman Arkham, która choć miała zadebiutować na rynku kilka miesięcy temu, to jednak deweloperzy na ostatniej prostej opóźnili premierę gry. Wszystko za sprawą bardzo negatywnych opinii dotyczących nastawienia rozgrywki na kooperację.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeden z graczy opublikował na Reddicie wiadomość, według której zobaczył nowy, niedokończony zwiastun Suicide Squad: Kill The Justice League. Informacja została zweryfikowana przez moderację, więc najwidoczniej autor pokazał dowody dotyczące materiału.

Według opublikowanej informacji – zwiastun Suicide Squad: Kill The Justice League wyraźnie podkreśla, że gracze mogą grać solo lub w kooperacji, a jeśli zdecydujemy się na rozgrywkę w pojedynkę to możemy płynnie zmieniać bohaterów.

Trailer informuje, że gracze mogą „grać jak chcą” i zwraca uwagę na różnice w postaciach – każdy heros posiada inne sposoby eksploracji, a nawet inaczej podchodzi do walki. Dla przykładu Deadshot skupia się na strzelaniu, a pozostali są nastawieni na bardziej bezpośrednią walkę.

Suicide Squad: Kill The Justice League ma trafić na rynek w dwóch wersjach – za 99,99 funtów otrzymamy Edycję Deluxe, która zapewni 3-dniowy, wcześniejszy dostęp do gry, a także Przepustkę Sezonową z pakietem kostiumów. Za 69,99 funtów kupimy Day One Edition ze skinami dla postaci.

W zwiastunie pojawiają się wzmianki, według których Suicide Squad: Kill The Justice League oferuje pogodę w czasie rzeczywistym, cykl dnia i nocy, a samo Metropolis jest dwa razy większe od Gotham z Batman: Arkham Knight.

Rocksteady ma pracować nad dodatkową zawartością, która będzie trafiać do pozycji przez 12 miesięcy – materiał wspomina o kolejnych postaciach oraz misjach. 

Źródło: Reddit

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper