Spider-Man 2 z pierwszą recenzją. Redakcja opublikowała wrażenia kilka dni przed embargo

Gry
6943V
Spider-Man
Wojciech Gruszczyk | 13.10.2023, 13:29

W najbliższy poniedziałek wszyscy dziennikarze będą mogli podzielić się swoimi wrażeniami z najnowszej produkcji Insomniac Games. Sony bardzo dokładnie zaprezentowało embargo na publikacje wrażeń ze Spider-Mana 2, ale jedna z redakcji wrzuciła materiał na kilka dni przed datą przedstawioną przez japońską korporację.

Sony, podobnie jak większość dużych wydawców, bardzo restrykcyjnie podchodzi do publikacji wrażeń ze swoich najważniejszych produkcji. Firma ustaliła embargo na przedstawienie wrażeń na poniedziałek, czyli na kilka dni przed wielką premierą.

Dalsza część tekstu pod wideo

GameXplain jednak dość niespodziewanie już wczoraj opublikowało materiał wideo – film prezentujący wrażenia dziennikarzy został usunięty z YouTube, jednak część graczy zdążyło go zapisać lub po prostu zainteresowani zebrali wszystkie wnioski na temat produkcji, które zostały opublikowane przez redakcję. 

Według przedstawionych informacji – GameXplain wystawiło dwie oceny Spider-Manowi 2. Pierwszy dziennikarz przyznał grze „Uwielbiam”, co ma być odpowiednikiem 9/10, a drugi określił grę jako „Niesamowitą” i w tym wypadku nota jest jeszcze wyższa. Redaktor wspomniał, że jego zdaniem to najlepsza gra z superbohaterami w historii.

GameXplain chwali między innymi dopracowaną walkę, świetną grafikę, znakomitą eksplorację oraz poruszającą historię, a jeden z dziennikarzy dodał, że Spider-Man 2 bierze najlepsze elementy z serii Batman Arkham i przynosi je na swoje podwórko.

Spider-Man 2 recenzja - GameXplain 1 #1

Spider-Man 2 recenzja - GameXplain 1 #2

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: xfire

Komentarze (158)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper