Spider-Man 2 – wyciekł gameplay! 1 godzina rozgrywki z ekskluzywnej gry PS5

Gry
5327V
Spider-Man 2 Miles Morales
Wojciech Gruszczyk | 12.10.2023, 19:21

Spider-Man 2 to najnowsza produkcja Sony, która zadebiutuje na rynku dopiero za 8 dni. Jeśli jednak nie możecie się doczekać, to już dzisiaj sprawdzicie sam początek opowieści. Ktoś nagrał ponad 60-minutowy gameplay z przygody dostępnej wyłącznie na PS5.

Czy Spider-Man 2 będzie największym tegorocznym hitem Sony? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za kilka dni, ponieważ na samym początku przyszłego tygodnia zostaną opublikowane recenzje. Gracze jednak już teraz mogą sprawdzić długi gameplay.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na łamach Insider Gaming pojawił się zapis ponad 60 minut rozgrywki z najnowszego Spider-Mana. Muszę jednak zaznaczyć ważny szczegół: jest to sam początek opowieści. Jeśli obawiacie się spoilerów, to lepiej zaczekać kilka dni, by móc na spokojnie sprawdzić przygodę na własnym telewizorze.

Spider-Man 2 rozpoczyna się dość... efektownie, więc niektórzy mogą chcieć sprawdzić grę z kontrolerem w dłoni. Istotnym szczegółem jest również sama jakość nagrania – gameplay ze Spider-Mana 2 został dodany w rozdzielczości 720p, przez co materiał nie jest najlepszą wizytówką opowieści opracowanej przez Insomniac Games.

Film jednak jest ciekawy dla osób, które nie są pewne, czy warto sięgnąć po Spider-Mana 2 w dniu premiery. Gameplay nie zawiera najważniejszych, fabularnych elementów gry, ale bez wątpienia zapoznacie się z podstawami.

Rozgrywkę ze Spider-Mana 2 znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Insider-Gaming

Komentarze (153)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper