Xbox Series S jako zdalnie sterowany samochód z Forza Motorsport. Ten pomysł na konsolę zachwyca!

Gry
2471V
Xbox Series S jako zdalnie sterowany samochód z Forza Motorsport
Wojciech Gruszczyk | 11.10.2023, 16:41

Microsoft na przestrzeni miesięcy opracował wiele różnorodnych wersji Xboksa Series X i Xboksa Series S, ale najnowsze wydanie stworzone z okazji premiery Forzy Motorsport to połączenie ciekawego pomysłu i świetnej realizacji.

Twórcy serii Forza Motorsport opublikowali materiał, na którym na początku widzimy zdalnie sterowany samochód, który jednak po otwarciu skrywa w swoim wnętrzu Xboksa Series S. Następnie wystarczy podłączyć przewody, by móc zagrać w produkcje na czarnej wersji najmniejszej konsoli w historii Microsoftu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Turn 10 Studios potwierdziło, że jest to „w pełni funkcjonalny pojazd sterowany radiowo”, który został wyposażony w napęd AWD, działające światła i nadajnik 2.4GHz RC.

Mogę śmiało powiedzieć, że to zdecydowanie najbardziej kreatywny pomysł na specjalne wydanie Xboksa Series S – choć w tym wypadku nie zdecydowano się na malowanie konsoli oraz kontrolera. Jestem jednak pewien, że wielu graczy chciałoby postawić w swoim domu taki pakiet.

Xbox Series S z samochodem 2023 No.01 Cadillac Racing V-Series.R nie jest jednak dostępny w sprzedaży. Gracze mogą ponownie wziąć udział w konkursie, by mieć szansę na wygranie urządzenia.

Co sądzicie o tym pomyśle?

Źródło: Purexbox

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper