Sniper Ghost Warriors 3 oficjalnie zapowiedziany! Będą drugie Lordsy!

Gry
2119V
Sniper Ghost Warriors 3 oficjalnie zapowiedziany! Będą drugie Lordsy!
Roger Żochowski | 16.12.2014, 10:21

Jedna z ostaniach ciekawych zapowiedzi w tym roku miała pojawić się dzisiaj na konferencji CI Games którą wydawca zorganizował w Warszawie. Twórcy Lords of the Fallen mieli na niej zaprezentować swoje plany na zbliżający się rok i słowa dotrzymali. 

Na miejscu pojawiliśmy się razem z SoQiem i będziemy starali się na bieżąco donosić Wam o kolejnych faktach przedstawianych przez CI Games.

Dalsza część tekstu pod wideo

Hasłem przewodnim konferencji jest "Strategia 2015 plus". Na początek przypomniano, że Lords of the Fallen rozeszło się już w 750 tys. egzemplarzy.

Następnie wspomniano, że powstaje już kontynuacja Lordsów, chociaż aktualnie CI Games nie może nam zdradzić żadnych informacji. Na to przyjdzie jeszcze czas. Pierwsza część z kolei zawita na komórki i iOS. Cieszy fakt, że firma widzi ogromny potencjał w konsolach. Według danych w 2016 roku sprzedaż PlayStation 4 i Xboksa One w 2016 roku przekroczy 85 mln.

Chwile później na ekranie pojawiło się logo Snipera. O tym, że CI Games pracuje nad trzecią częścią Snipera pojawiły się już w 2011 roku, kiedy to polska firma ogłosiła nabór na kilka stanowisk związanych z pracami nad grą. Teraz informacje o projekcie w końcu oficjalnie ujrzały światło dzienne.Gra pojawi się na rynku w pierwszym kwartale 2016 roku i założeniami nie będzie się znacząco różniła od poprzednich dwóch odsłon łącząc elementy taktyczne z czystą akcją. Tytuł ma jednak wzorem Lordsów zachwycać artystyczną stroną. Dostaniemy zarówno rozbudowanego singla i multi. Trzeci Sniper zawita na PS4, Xboksa One i PC. News w trakcie aktualizacji...
Źródło: własne

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper