Adidas przygotował buty na premierę Spider-Mana 2. Nie tylko dla Człowieka Pająka

Gry
4012V
Adidas x Spider-Man 2
Wojciech Gruszczyk | 02.10.2023, 15:58

Jeszcze przed premierą najnowszej gry Insomniac Games, Adidas ujawnił nowe buty dla fanów Petera Parkera i Milesa Moralesa. Obuwie opracowane na premierę Spider-Mana 2 są dostępne wyłącznie w jednym sklepie.

Od czasu do czasu w naszej branży pojawiają się oferty na specjalne ubrania przygotowane z okazji premiery nowych gier. Tytuły Insomniac Games związane ze Spider-Manem systematycznie otrzymują nowe obuwie i nie inaczej jest w przypadku premiery najnowszej produkcji zmierzającej wyłącznie na PlayStation 5.

Dalsza część tekstu pod wideo

Adidas zaprezentował produkt, w którym dominuje czerwony kolor, ale producent ładnie wykorzystał niebieskie i białe dodatki, by zaakcentować design związany ze strojem Petera Parkera. Na podeszwie nie zabrakło czarnego elementu z ładnym przejściem na kolejne fragmenty obuwia – jest to bez wątpienia nawiązanie do historii i samego Venoma.

Propozycja jest dostępna wyłącznie w sklepie Tillys, a zainteresowani muszą przygotować 219,99 dolarów (~959 zł).

Nie będzie to wielka przyjemność dla każdego, ale na pewno znajdą się chętni, którzy zdecydują się wydać około 1000 zł na produkt firmy Adidas. 

Szczerze mówiąc zdecydowanie bardziej przypadła mi propozycja niemieckiej korporacji opracowana na premierę Marvel's Spider-Man: Miles Morales – czerwono-czarne adidasy były dostępne w dobrej cenie i mogliśmy je kupić normalnie w Polsce. 

Adidas x Spider-Man 2 #1

Adidas x Spider-Man 2 #2

Adidas x Spider-Man 2 #3

Adidas x Spider-Man 2 #4

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Tillys

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper