Netflix stawia na gwiazdy. Julia Roberts, Mahershala Ali w apokaliptycznym thrillerze Zostaw świat za sobą

Filmy/seriale
4517V
Zostaw świat za sobą
Wojciech Gruszczyk | 02.10, 14:14

Julia Roberts, Mahershala Ali, Myha'la Herrold, Ethan Hawke oraz Kevin Bacon to gwiazdy, które jeszcze w tym roku zaproszą widzów na seans. Netflix pokazał pierwszy zwiastun „Zostaw świat za sobą” i przedstawiona intryga może zainteresować wielu widzów.

Julia Roberts i Ethan Hawke wcielili się tym razem w parę, która podczas rodzinnych wakacji niespodziewanie spotyka dwóch nieznajomych (Mahershala Ali i Myha’la) szukających schronienia po cyberataku. Sytuacja jednak z minuty na minutę się komplikuje, co wpływa na dosłownie cały świat.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sam Esmail („Mr. Robot”) zajął się napisaniem scenariusza i reżyserią filmu, którego pierwszy materiał może sprawić, że nie tylko zapamiętacie nazwę produkcji, ale również chętnie zapoznacie się z opowieścią w okolicy debiutu – „Zostaw świat za sobą” trafi 8 grudnia na Netflix.

„Zostaw świat za sobą” to psychologiczny i apokaliptyczny thriller, który został przygotowany na podstawie powieści o tym samym tytule – książka Rumaana Alama trafiła na rynek w 2020 roku. Opowieść zostanie zaprezentowana 25 października podczas AFI Fest, więc w niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać więcej szczegółów oraz pierwsze oceny filmu.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper