Tomb Raider: The Legend of Lara Croft na pierwszym zwiastunie. To będzie wielka opowieść dla fanów serii

Filmy/seriale
6318V
Tomb Raider: The Legend of Lara Croft
Wojciech Gruszczyk | 27.09, 19:10

Crystal Dynamics pracuje nad next-genową grą w uniwersum Lary Croft, a właśnie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun „Tomb Raider: The Legend of Lara Croft”. Jest to nowa animacja opracowana dla platformy Netflix.

Netflix już wcześniej potwierdził, że otrzymał możliwość przedstawienia nowej opowieści z Larą Croft w roli głównej, ale dopiero teraz otrzymaliśmy pierwszy materiał – akcja „Tomb Raider: The Legend of Lara Croft” została umiejscowiona po wydarzeniach z gier Crystal Dynamics.

Dalsza część tekstu pod wideo

Opublikowany materiał jest tak naprawdę zajawką, która pokazuje główną bohaterkę – Lara strzela z łuku, ale jednocześnie mamy okazję spojrzeć na kilka scen z jej życia. Poszukiwaczka skarbów wskakuje do gigantycznej dziury, ma okazję obserwować rodzinne zdjęcie czy też staje w płomieniach. 

„Tomb Raider: The Legend of Lara Croft” zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, ale entuzjaści IP powinni wyczekiwać na animację, która może w przyjemny sposób rozbudować uniwersum – serial powinien okazać się miłym przystankiem przed premierą nowej gry.

Warto dodać, że Hayley Atwell („Księżna”, „Agentka Carter”, „Avengers: Czas Ultrona”) wcieliła się w główną bohaterkę „Tomb Raider: The Legend of Lara Croft”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper