Blue Eye Samurai to intrygująca animacja od scenarzysty Logana i Blade Runner 2049. Znamy datę premiery

Filmy/seriale
986V
Blue Eye Samurai
Wojciech Gruszczyk | 27.09, 18:48

Już w niedalekiej przyszłości klienci platformy Netflix będą mogli zapoznać się z kolejną świetnie zapowiadającą się animacją. „Blue Eye Samurai” otrzymał pełny zwiastun oraz nawet dodatkowo poznaliśmy ostateczną datę premiery. 

„Blue Eye Samurai” to animacja dla dorosłych, która przedstawi widzom „niebieskookiego samuraja” – akcja rozgrywa się w Japonii okresu Edo, a główną bohaterką opowieści została Mizu, czyli „mistrzyni miecza, która żyje w przebraniu, szukając wybawienia w zemście”.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Blue Eye Samurai” to dobrze zapowiadająca się animacja, ponieważ za projekt odpowiadali Michael Green („Logan: Wolverine”, „Blade Runner 2049”, „Herosi”) oraz Amber Noizumi. 

W oryginalnej obsadzie głosowej znaleźli się między innymi: Maya Erskine, George Takei, Masi Oka, Cary-Hiroyuki Tagawa, Brenda Song, Darren Barnet, Randall Park, Kenneth Branagh, Stephanie Hsu, Ming-Na Wen, Harry Shum Jr. i Mark Dacascos.

Na zaprezentowanym zwiastunie możemy sprawdzić kilka świetnie wyglądających scen – jest to również bardzo dobry wstęp do historii, który może zachęcić szeroką publikę do zainteresowania się animacją. 

Na ujęciach nie brakuje akcji oraz krwawych momentów – będzie to zdecydowanie propozycja dla dorosłych widzów. „Blue Eye Samurai” trafi na Netflix już 3 listopada. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper