Assassin's Creed Mirage na premierowym zwiastunie. Ubisoft zaprasza na wielką opowieść

Gry
2142V
Assassin's Creed Mirage
Wojciech Gruszczyk | 27.09, 18:18

Już w przyszłym tygodniu szeroka publika otrzyma szansę zapoznania się z wielkim „powrotem do korzeni”. Assassin's Creed Mirage został zaprezentowany na premierowym zwiastunie, który przedstawia kilka ładnych dla oka akcji. Firma pokazała możliwości głównego bohatera.

W zeszłym tygodniu Ubisoft opublikował muzyczny zwiastun Assassin's Creed Mirage, a teraz nadszedł czas na premierowy materiał, który pokazuje kilka nowych scen z przygody francuskiej korporacji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na ujęciach widzimy głównego bohatera, który wykonuje wielki skok, by pozbyć się jednego z wrogów, następnie wykorzystuje granat dymny, a ostatecznie ucieka z miejsca akcji. Gracze podczas opowieści będą mogli wykorzystać szereg umiejętności protagonisty, by pozbyć się napotkanych wrogów.

Assassin's Creed Mirage zostało umiejscowione w Bagdadzie, a gameplay tym razem ma być bardziej nastawiony na skradanie oraz unikanie oponentów przez uciekanie po dachach lub znikanie w tłumie. W tytule skorzystamy także z możliwości orła, dzięki któremu sprawdzimy, gdzie znajdują się przeciwnicy.

Opublikowany materiał dobrze podsumowuje całą kampanię marketingową i przygotowuje graczy na Assassin's Creed Mirage. Tytuł trafi do zainteresowanych już za 8 dni.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Assassin's Creed Mirage.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper