Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.12.2014 09:52
Dostęp do dema Final Fantasy XV będzie mocno ograniczony
846V

Dostęp do dema Final Fantasy XV będzie mocno ograniczony

Napływają do nas kolejne informacje od Square Enix. Niestety okazuje się, że na szeroki dostęp do dema Final Fantasy XV nie mamy co liczyć.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że wersja demonstracyjna Final Fantasy XV będzie dołączana do pudełek z Final Fantasy Type-0 HD, które trafi na rynek 17 marca. Teraz okazuje się, że będziemy musieli się spieszyć z zakupami. Tylko pierwsza seria Type-0 HD będzie zawierać w pudełku kod na pobranie dema "piętnastki". Dokładnie chodzi o wersję "Day One", która zostanie zapewne wykupiona poprzez zamówienia przedpremierowe.

Square Enix potwierdziło również, że nie zamierza wydać dema FFXV w jakikolwiek inny sposób. Nie mamy więc co liczyć na pogranie w ten kawałek kodu poprzez cyfrową dystrybucję.

Demo znajdziemy również w wersji kolekcjonerskiej Final Fantasy Type-0 HD. W pudełku znajdziemy "Steelbook", 200-stronicową mangę, 80-stronicowy album z grafikami, kilka kart oraz oczywiście samą grę. W galerii znajdziecie zdjęcie przestawiające zawartość "kolekcjonerki".

Źródło: http://kotaku.com/the-final-fantasy-xv-demo-will-be-very-limited-1670178773

Tagi: demo Final Fantasy XV premiera square enix