PS Plus Essential na październik oficjalnie! Sony szykuje dla graczy trzy gry

Gry
6493V
PS Plus Premium i PS Plus Extra
Wojciech Gruszczyk | 27.09, 17:30

Wczoraj widzieliśmy przeciek, a dzisiaj oficjalnie poznaliśmy trzy produkcje, które w październiku zostaną zaoferowane klientom PlayStation Plus. Użytkownicy otrzymają dostęp do między innymi The Callisto Protocol.

PS Plus Essential na październik 2023

Dalsza część tekstu pod wideo
  • The Callisto Protocol
  • Farming Simulator 22
  • Weird West

Jak widać kolejny raz możemy mówić, że billbil_kun miał rację, ponieważ wczoraj informator ujawnił dwie gry zmierzające do PlayStation Plus, a dzisiaj Sony potwierdziło ofertę. Insider wspomniał, że The Callisto Protocol i Farming Simulator 22 wylądują w ofercie japońskiej korporacji.

The Callisto Protocol będzie dla wielu zdecydowanie najciekawszą pozycją z listy, ponieważ tytuł w swoim czasie cieszył się dużym zainteresowaniem – na premierę gra mierzyła się w zależności od platformy mniejszymi lub większymi problemami, ale teraz bez wątpienia warto poznać historię.

Wszystkie tytuły zostaną zaoferowane klientom w przyszłym tygodniu (od 3 października), więc macie jeszcze trochę czasu, by odebrać zestawienie z września (Saints Row, Black Desert, Generation Zero). Jednocześnie warto pamiętać, że w połowie miesiąca (zapewne 17-18 września) poznamy listę gier dla klientów PS Plus Premium i PS Plus Extra.

PS Plus Essential na październik 2023

Źródło: PlayStation

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper