Adam Ginel Adam Ginel 12.12.2014 08:42
Akiba’s Trip: Undead & Undressed na PlayStation 4 od lutego w Europie
1370V

Akiba’s Trip: Undead & Undressed na PlayStation 4 od lutego w Europie

Posiadacze PlayStation 4, miłujący się w japońskiej popkulturze, już 6 lutego przyszłego roku będą mogli szarpnąć w dość nietypową produkcję, Akiba’s Trip: Undead & Undressed, traktującą o polowaniu na wampiry i ich... rozbieraniu, aby promienie słońca pognały je do urn.

Gra od Acquire na PlayStation 4 dostępna jest już w innych regionach świata, ale do Europy, dzięki NIS America, trafi dopiero w lutym 2015 roku. W skrócie, w tym nietypowym szpilu chodzi o polowanie na wampiry grasujące w jednej z dzielnic Tokyo - Akihabara (znanej szerzej jako Electric Town) - i pozbawianiu ich ubrań, aby promienie słońca mogły je zniszczyć. Poczwary namierzasz smartfonem, a następnie okładasz wszystkim, co wpadnie ci pod rękę. Począwszy od kosza na śmieci, przez instrumenty muzyczne, a na mieczach laserowych kończąc.
 
Twórcy podkreślają, że zależało im na tym, aby nie zaserwować graczom zwykłej konwersji z PlayStation 3 i Vity, co jest ostatnio bardzo modne, lecz zaoferować produkt bogatszy o kilka nowych rozwiązań. Pojawi się tryb Toybox, w którym uruchomisz grę z jedną z każdej dostępnej broni i odzieży. Koszule, bluzki, spodnie, spódnice, bielizna, i wiele więcej. Dostaniesz też program Visual Editor pozwalający całkowicie dostosować niemal każdy aspekt wizualizacji gry. Możesz to robić samodzielnie, nakładając rozmaite filtry i efekty lub skorzystać z gotowych schematów. Dzięki interakcji Livestream widzowie mogą bezpośrednio wpływać na grę z poziomu czatu, wydając rozmaite polecenia. Oprócz tych trzech trybów, twórcy zapowiadają ulepszoną grafikę, co najmniej czterokrotnie większą ilość mieszkańców oraz wszystkie DLC wydane dla wersji na PS3 i Vita dostępne od początku gry.
 
Na koniec zerknij na najnowszy trailer oraz screeny, pokazujące fragmenty rozgrywki oraz wspomniane wyżej nowości. Skusisz się na tę grę?
 

Tagi: akiba's trip