Starfield z niższymi ocenami od Fallouta 76 na Steam. Bethesda zmierzy się z wyzwaniem

Gry
1796V
Starfield X Fallout 76
Wojciech Gruszczyk | 26.09.2023, 19:11

Kolejni gracze sprawdzają Starfielda na PC i wyrażają swoje opinie na platformie Valve. Gra może pochwalić się już wyłącznie „w większości” pozytywnymi opiniami i tytuł otrzymał gorszą średnią ocen od bardzo mocno krytykowanego na premierę Fallouta 76.

W 2018 roku na rynku zadebiutowała produkcja, która nie spełniła oczekiwań szerokiej publiki. Fallout 76 trafił na rynek z mnóstwem błędów i problemów, a Bethesda Game Studios rozpoczęło długi proces naprawy gry i odbudowy zaufania społeczności.

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja oferuje teraz świetną zabawę, ale przez trudny start na Steam udało się jedynie uzyskać „w większości pozytywne” opinie.

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku Starfielda, który trafił na rynek bez wielkich błędów uniemożliwiających rozgrywkę i z niezłą optymalizacją (szczególnie dla posiadaczy podzespołów AMD). Gra na premierę uzyskała bardzo dobre noty, by jednak ostatecznie również otrzymać „w większości pozytywne” recenzje na platformie Valve.

Przyglądając się jednak średniej, Fallout 76 (71.76%) może oficjalnie pochwalić się lepszym rezultatem od Starfielda (71.38%).

undefined

Możemy jednak podejrzewać, że w przypadku najnowszej przygody, Bethesdzie będzie znacznie łatwiej odbudować wynik – firma zapowiedziała dużą aktualizację, która zapewni między innymi wsparcie DLSS, co powinno dobrze wpłynąć na opinie graczy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Starfield.

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (128)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper