Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2014 16:23
Jest możliwa kontynuacja Alien Isolation (Obcy: Izolacja) - twórcy mają plan
1687V

Jest możliwa kontynuacja Alien Isolation (Obcy: Izolacja) - twórcy mają plan

Jedną z największych tegorocznych niespodzianek jest bez wątpienia Alien Isolation (Obcy: Izolacja). Produkcja oczarowała graczy wyśmienitym klimatem, który od początku nie pozwala zainteresowanym oderwać się od produkcji. Należycie do grona miłośników Izolacji? Mamy dobrą wiadomość – twórcy mają plan na kontynuację! 

Creative Assembly stworzyło świetną produkcję, która zebrała wiele pozytywnych ocen od redaktorów z całego świata. Gracze są zachwyceni, dziennikarze podekscytowani, więc twórcy bez problemu mogą rozmawiać o stosownej kontynuacji:

„Rozmowy dotyczące fabuły kontynuacji pojawiają się w naszym studiu codziennie. Ludzie mają swoje własne pomysły, w którą stronę powinniśmy podążać, nasi pisarze mają solidne koncepcje i tak, mamy wielką szansę, aby kontynuować tę historię.”  

Chociaż temat drugiej odsłony to aktualnie tylko plany, to Gary Napper chce kontynuować wątek zaszczucia, który wyróżnił produkcję na tle gier z uniwersum Obcego:  

„Jeśli stworzymy sequel będę chciał trzymać się tej samej przerażającej koncepcji z pojedynczym Obcym, ale jednocześnie zadbać o większą ilość interakcji z otoczeniem.”

To na pewno pozytywna wiadomość, ponieważ element zaszczucia w świetny sposób wyróżnia produkcje i nadaje jej wyjątkowego klimatu.

Znajdą się na PPE chętni na kolejną przygodę z Obcym w roli głównej? ;)

 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/alien_isolation/news/alien_isolation_sequel_a_daily_topic_at_creative_assembly.html

Tagi: