Miodowe lata mają powrócić. Cezary Żak i Artur Barciś ponownie jako Karol Krawczyk i Tadeusz Norek

Filmy/seriale
3056V
Miodowe lata
Wojciech Gruszczyk | 25.09, 14:55

Telewizja Polsat ma pracować nad powrotem serii „Miodowe lata”. Przygotowanie serialu podobno znajduje się w zaawansowanej fazie, a w głównych bohaterów opowieści mają ponownie wcielić się Cezary Żak i Artur Barciś.

„Miodowe lata” to jeden z hitów Telewizji Polsat, którego emisja rozpoczęła się w 1998 roku. Przygody gromadziły przed ekranami miliony widzów, ale po sześciu latach historia Karola Krawczyka i Tadeusza Norka została zakończona.

Dalsza część tekstu pod wideo

Fani w 2004 roku mogli jeszcze oglądać kontynuację zatytułowaną „Całkiem miodowe lata”, ale opowieść najwidoczniej nie osiągnęła wyjątkowych wyników, ponieważ Polsat postanowił szybko zakończyć opowieść – punktem kulminacyjnym i zarazem zakończeniem serii okazał się moment, gdy bohaterom urodziły się dzieci.

Od lat pojawiły się plotki, według których Polsat przywróci historię do swojej ramówki i „Super Express” potwierdza pozytywną wiadomość dla fanów – „Miodowe lata” mają powrócić i trwają już prace nad nowymi odcinkami.

Cezary Żak i Artur Barciś mają ponownie wcielić się w głównych bohaterów, ale nie potwierdzono, jak wygląda sytuacja z innymi członkami oryginalnej obsady. Prace mają znajdować się na „zaawansowanym etapie”, ale nadal projekt jest „utrzymywany w tajemnicy”. 

Źródło: Kultura Gazeta.pl

Komentarze (73)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper