Squid Game: Wyzwanie na pierwszym zwiastunie. Netflix pokazuje „kontrowersyjne” widowisko

Filmy/seriale
7990V
Squid Game: Wyzwanie
Wojciech Gruszczyk | 22.09, 14:15

„Squid Game” okazał się gigantycznym sukcesem, więc Netflix korzysta ze swojego IP. „Squid Game: Wyzwanie” zadebiutuje już pod koniec listopada, więc korporacja właśnie opublikowała pierwszy zwiastun. 

„Squid Game: Wyzwanie” to najnowsza propozycja korporacji Netflix, w której wzięło udział 456 osób – zainteresowani walczyli o 4,56 mln dolarów. Jest to reality show bazujący na uznanym przez krytyków oraz widzów serialu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Netflix realizując projekt został oskarżony o złe traktowanie osoba zaangażowany w projekt – uczestnicy mieli przebywać w „nieludzkich warunkach”, a podczas rozgrywki zainteresowani przykładowo nie mogli się poruszać przez 9 godzin, byli budzeni o 3:30 nad ranem, a podczas rywalizacji 10 uczestników zasłabło. Na miejscu zmagań wielokrotnie były wzywane służby medyczne.

Co 456 uczestników zrobi, aby wygrać 4,56 mln dolarów? Premiera nowego programu „Squid Game: Wyzwanie” inspirowanego naszym najpopularniejszym serialem wszech czasów już 22 listopada — tylko na Netflix.

„Squid Game: Wyzwanie” zadebiutuje pod koniec listopada, a na zaprezentowanym materiale widzimy, jak zainteresowani biorą udział w kilku konkurencjach. Nie możemy w tej sytuacji oczekiwać niespodzianek, ale na zwiastunie słyszymy wymowne słowa: „to 4,56 mln dolarów, ludzie są zdolni do wszystkiego za znacznie mniej”, więc możemy liczyć na kilka ciekawych akcji.

Warto pamiętać, że powstaje także „Squid Game 2”, ale Netflix aktualnie nie potwierdził, kiedy możemy liczyć na premierę serialu.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper