Lies of P z pięknym hołdem dla Dying Light 2. Twórcy szykują ulepszenia i nowości

Gry
934V
Lies of P x Dying Light 2
Wojciech Gruszczyk | 22.09.2023, 16:02

Deweloperzy odpowiedzialni za Lies of P podziękowali społeczności za wsparcie, a jednocześnie zespół potwierdził prace nad aktualizacją. Studio chce także rozwinąć swoją przygodę, by zapewnić jeszcze więcej atrakcji.

We wtorek odbyła się oficjalna premiera Lies of P. Gra zadebiutowała na konsolach dwóch generacji, komputerach osobistych i trafiła od premiery do Xbox Game Pass. Przygoda została ciepło przyjęta przez rynek i może pochwalić się średnią ocen na poziomie 82%.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy Lies of P postanowili zareagować na przyjemną wiadomość od Techlandu i opracowali swoją wersję okładki, która w znaczący sposób wykorzystuje motyw znany z Dying Light 2. 

Techland na początku pogratulował premiery:

Czy przetrwasz, gdy zapadnie ciemność?

Wyrazy uznania dla zespołu stojącego za @Liesofp za ich ekscytującą premierę! Podobnie jak nasze postapokaliptyczne przygody, ta gra będzie Was trzymać w napięciu.

Nie ufaj nikomu i daj się pochłonąć cieniom!

Następnie Round 8 Studio opublikowało taką grafikę:

Gdy miasto zmaga się z niebezpieczeństwami choroby i szaleństwa, jedna marionetka musi przezwyciężyć umierające światło na świecie, aby stać się człowiekiem.

Round 8 Studio potwierdziło również, że słyszało opinie społeczności i pracuje nad pierwszą aktualizacją. W niedalekiej przyszłości deweloperzy przedstawią także plany rozwoju gry:

Witajcie mieszkańcy Krat,
Tu Choi Ji Won, reżyser Lies of P.

W imieniu naszego zespołu deweloperskiego chciałbym wyrazić naszą szczerą wdzięczność każdemu graczowi, który poświęcił czas, aby zagrać w naszą grę.

Jest wiele rzeczy, które chcielibyśmy omówić, ale dzisiaj chcieliśmy podzielić się naszymi planami na przyszłość. Otrzymaliśmy wiele opinii i zgłoszeń błędów od naszych graczy i ciężko pracujemy, aby zająć się nimi w aktualizacji.

Jako gracze rozumiemy, jak frustrujące może być to, że gra nie działa tak, jak powinna. Zapewniamy, że przygotowujemy aktualizację, która rozwiąże te problemy przy jednoczesnym zachowaniu stabilności gry. Co więcej, obiecujemy podzielić się dodatkowymi szczegółami na temat nadchodzącej aktualizacji już wkrótce, gdy tylko zostaną one sfinalizowane.

Ponadto udostępnimy mapę drogową zawartości planowanej dla Lies of P, gdy tylko będzie gotowa. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca za wsparcie.

Twórcy Lies of P aktualnie nie potwierdzają szczegółów, ale Lies of P może otrzymać kontynuację, w której gracze trafią do nowego świata inspirowanego kolejną powieścią dla dzieci. W grze znajduje się ciekawy teaser.

Źródło: Liesofp / DyingLightGame

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper